המדריך לרכישת מצלמת Fujifilm Instax


מצלמות אינסטקס של Fujifilm קיימות מאז שהאינסטקס מיני 10 יצאה בשנת 1998 ומאז הן צוברות פופולריות.

היום, אנשים רבים רוצים לחזור ולהדפיס את התמונות, ישנם דגמים רבים ולכן הבחירה במצלמת האינסטקס הטובה ביותר עבורם, קצת מורכבת.

פרט חשוב במיוחד הוא הפילם, סרט אינסטקס כולל 10 או 20 צילומים באריזה, וברגע שכל התמונות הודפסו, פשוט טוענים מחסנית סרט חדשה ומתחילים לצלם.


אז בואו נדבר על זה....


מדוע קונים מצלמת אינסטקס?

אחד היתרונות הגדולים של מצלמות Instax הוא הוספת מצבי צילום שיעזרו לוודא שאף תמונה לא תתבזבז בגלל תאורה לקויה. ברוב מצלמות האינסטקס, יש בקרת חשיפה אוטומטית ומהירות תריס אוטומטית בתוספת מצב סלפי עם מראת סלפי מובנית.

הסרט המתפתח מיידית, מייצר תמונה איכותית שקשה לשחזר בסמארטפון או במצלמה חד פעמית. סרט המיני הוא בגודל כרטיס אשראי כך שהוא יכול להשתלב בארנק והגבול סביב הקצה מהווה מסגרת מוכנה. יש גם משהו מאוד סלחני בתמונת Instax כך שגם אם התמונה לא עם החיוךשרציתם, עדיין יש לכם זיכרון שתוכלו לשמור.

היכולת לראות גם את התמונה שלכם רגע אחרי שצילמתם אותה במקום לחכות ימים עד שהסרט יתפתח היא בהחלט בונוס. תמונות סמארטפון הן כמובן מהירות יותר אך לא מוחשיות וישנן גם מצלמות אינסטקס שמדפיסות ישירות מהסלולארי כמו אינסטקס מיני לינק.


אלה הדגמים הפופולאריים של מצלמות האינסטקס:

מצלמות Fujifilm Instax נקראות על פי גודל הסרט שבהן , ישנן שלושה סוגי מצלמות

Instax mini

Instax Square

Instax Wide

סרט מיני:

זהו הסרט הקלאסי של Instax בגודל של כרטיס אשראי. גודל הסרט 54x86 מ"מ וגודל התמונה 46x62 מ"מ. הם כיפיים, התמונות חמודות ונראות נהדר תלויות על חוט עם לדים בחדר .

תמונת INSTAX MINI

סרט מרובע:

גודל הסרט 72x86 מ"מ וגודל התמונה 62x62 מ"מ.

תמונה קבוצתית בתמונת אינסטק SQUARE

סרט רחב:

אפשר להכניס את כולם לתמונה גודל הסרט 108x86 מ"מ וגודל התמונה 99x62 מ"מ.

תמונה משפחתית על INSTAX WIDE

בוודאי אתם שואלים איזה מצלמת אינסטקס כדאי לכם לקנות?


Fujifilm Instax Mini 9

מחפשים את המתנה המושלמת? ה- Instax Mini 9 זמינה ב -5 צבעים בהירים והיא סופר שובבה. עם תכונות כגון בקרת חשיפה וחשיפה מוגברת עוזרות לצלם תמונות נהדרות בכל פעם.

אינסטקס מיני 9 כל הצבעם
אינסטקס מיני 9

Instax Mini 11

האם אתן מלכות ההתאמה האישיות? ה- Instax Mini 11 זמינה בחמישה צבעי פסטל מדהימים,

המצלמה הזו מגיעה עם שלל אביזרים כולל רצועה תואמת ותכשיטים זוהרים לכפתורי התריס כדי שתוכלו להפוך את המצלמה שלכן היא מותאמת רק לכן. המצלמה כיפית במסיבות עם התכונות המובנות שלה למצב סלפי.

אינסטקס מיני 11-כל הצבעים
אינסטקס מיני 11


Fujifilm Instax Mini 40

האם אתם חובבי עיצוב קלאסי? קנו את Instax Mini 40 וקבלו סגנון קלאסי עם שילובים מודרניים, חשיפה אוטומטית ומהירות תריס כך שלעולם לא תבזבזו צילום בגודל כרטיס אשראי והפלאש המובנה ידלק תוך 6.5 שניות בלבד לצילום מהיר במיוחד.

מצלמת אינסטקס מיני 40 עם תמונה
אינסטקס מיני 40


Fujifilm Instax Mini LiPlay

האם אתם אוהבים גאדג'טים? הכירו את מצלמת האינסטקס Mini LiPlay פורצת הדרך והמדפסת, במכשיר אחד ותמונה בגודל כרטיס אשראי. מצלמה / מדפסת זו מלאה בתכונות מיוחדות הכוללות מסגרות, פילטרים ואפילו קודי QR כדי שתוכלו להאזין לרגע שצילמתם תמונה. באריזה זעירה ואלגנטית.

אינסטקס ליפליי ב-4 צבעים
אינסטקס מיני ליפליי


Fujifilm Instax Mini 90

מיני 90 לחובבי האנלוגי. למצלמת אינסטקס מיני 90 יש עיצוב קלאסי עם תכונות שמזכירות את הימים הטובים ביותר של ה- 35 מ"מ. קבלו תוצאות יצירתיות עם תכונות מסורתיות כמו חשיפה כפולה ומצב נורה. לאינסטקס הזה יש אפילו שקע חצובה לחוויה "הצילומית" האמיתית.

אינסטקס מיני 90 בשלושה צבעים
אינסטקס מיני 90


Fujifilm Instax Mini 70

האם אתם אוהבי פופ רטרו? עם מצבים מתקדמים כמו מאקרו ונוף בהישג יד, מיני 70 היא מצלמה מסוגננת הזמינה ב -3 צבעי פופ רטרו. מאפיינים אוטומטיים ומתקדמים הופכים אותה לאופציה נהדרת עבור צלמים בכל הרמות ומראת סלפי מובנית מביאה את המצלמה הזו לעדכנית לימינו.

אינסטקס מיני 70 ב-5 צבעים
אינסטקס מיני 70


Fujifilm Square SQ1

האם אתה טיפוס מרובע? להתמכר ל- SQ1, המצלמה המיידית המרובעת המסוגננת להפליא. זמינה בשלושה צבעים מפוארים וקלה לשימוש. עדשת סלפי ומראה מובנית, מאפשרים לך להביע את עצמך בתוך הקופסה ומחוצה לה. בנוסף לתכונות אוטומטיות שמאפשרות לצלם בקלות ובביטחון כבר מההתחלה.

  בשלושה צבעים INSTAX SQ1 מצלמת
אינסטקס SQ1


Fujifilm Square SQ6

מצלמה חכמה, מצלמת תמונה מרובעת. המצלמה מגיעה עם שלושה פילטרים - ירוק, סגול וכתום - כדי להוסיף זוהר צבעוני לתמונות שלך.

עם חשיפה כפולה, מאקרו ואפילו טיימר, מה עוד אפשר לבקש?

INSTAX SQ6- 3 COLORS
אינסטקס SQ6