המדריך לרכישת מצלמת Fujifilm Instax

עודכן ב: אוג 5


מצלמות אינסטקס של Fujifilm קיימות מאז שהאינסטקס מיני 10 יצאה בשנת 1998 ומאז הן צוברות פופולריות.

היום, אנשים רבים רוצים לחזור ולהדפיס את התמונות, ישנם דגמים רבים ולכן הבחירה במצלמת האינסטקס הטובה ביותר עבורם, קצת מורכבת.

פרט חשוב במיוחד הוא הפילם, סרט אינסטקס כולל 10 או 20 צילומים באריזה, וברגע שכל התמונות הודפסו, פשוט טוענים מחסנית סרט חדשה ומתחילים לצלם.


אז בואו נדבר על זה....


מדוע קונים מצלמת אינסטקס?

אחד היתרונות הגדולים של מצלמות Instax הוא הוספת מצבי צילום שיעזרו לוודא שאף תמונה לא תתבזבז בגלל תאורה לקויה. ברוב מצלמות האינסטקס, יש בקרת חשיפה אוטומטית ומהירות תריס אוטומטית בתוספת מצב סלפי עם מראת סלפי מובנית.

הסרט המתפתח מיידית, מייצר תמונה איכותית שקשה לשחזר בסמארטפון או במצלמה חד פעמית. סרט המיני הוא בגודל כרטיס אשראי כך שהוא יכול להשתלב בארנק והגבול סביב הקצה מהווה מסגרת מוכנה. יש גם משהו מאוד סלחני בתמונת Instax כך שגם אם התמונה לא עם החיוךשרציתם, עדיין יש לכם זיכרון שתוכלו לשמור.

היכולת לראות גם את התמונה שלכם רגע אחרי שצילמתם אותה במקום לחכות ימים עד שהסרט יתפתח היא בהחלט בונוס. תמונות סמארטפון הן כמובן מהירות יותר אך לא מוחשיות וישנן גם מצלמות אינסטקס שמדפיסות ישירות מהסלולארי כמו אינסטקס מיני לינק.


אלה הדגמים הפופולאריים של מצלמות האינסטקס:

מצלמות Fujifilm Instax נקראות על פי גודל הסרט שבהן , ישנן שלושה סוגי מצלמות פיתוח מיידי:

Instax mini

Instax Square

Instax Wide

סרט מיני:

זהו הסרט הקלאסי של Instax בגודל של כרטיס אשראי. גודל הסרט 54x86 מ"מ וגודל התמונה 46x62 מ"מ. הם כיפיים, התמונות חמודות ונראות נהדר תלויות על חוט עם לדים בחדר (fuji mini instax film).

סרט צילום למצלמות fuji instax mini 9

סרט מרובע:

גודל הסרט 72x86 מ"מ וגודל התמונה 62x62 מ"מ.

תמונה קבוצתית בתמונת אינסטקס סרט צילום פילם
INSTAX SQUARE FILM

סרט רחב:

אפשר להכניס את כולם לתמונה גודל הסרט 108x86 מ"מ וגודל התמונה 99x62 מ"מ.

תמונה משפחתית על INSTAX WIDE-instax film fujifilm