top of page
 • איפה כפתור ההפעלה של INSTAX Pal™?
  לחצן ההפעלה ממוקם בחלק העליון של המצלמה. לחץ והחזק את לחצן ההפעלה למשך 2 שניות. הנורית נדלקת כדי לציין שהמתח פועל.
 • אני לא מצליח להתחבר דרך בלוטות' למרות שהתחברתי בעבר.
  אנא ודא שהמתג התחתון נמצא במצב "FUN". הפעל את "INSTAX Pal™" ובדוק שצבע נורית ה-LED הוא "לבן". *אם נורית ה-LED דולקת/מהבהבת באדום, נא לטעון במלואו למשך 120 דקות.
 • כמה סמארטפונים אפשר להתאים למצלמת INSTAX Pal™ בודדת בכל זמן נתון?
  ניתן לשייך סמארטפון אחד עם INSTAX Pal™ בכל פעם. אתה יכול לבטל את ההתאמה של הטלפון החכם כדי לאפשר לאחד אחר להתאים עם INSTAX Pal™.
 • מה המאפיינים של INSTAX Pal™?
  למאפייני INSTAX Pal™
 • נורית הטעינה לא נדלקת כאשר כבל USB מחובר. מה עלי לעשות?
  נורית הטעינה לא נדלקת כאשר INSTAX Pal™ בטעינה. נורית הטעינה נדלקת כשהחשמל כבוי.
 • INSTAX Pal™ שקניתי זה עתה לא עובד. מה עלי לעשות?
  עליך לטעון את INSTAX Pal™ לפני השימוש בו בפעם הראשונה. טען אותו למשך כשעתיים כדי לוודא שהסוללה מלאה לפני השימוש.
 • מה המשמעות של נורות LED בצבעים שונים בחלק העליון של INSTAX Pal™?
  אור לבן מהבהב - חיבור Bluetooth לא נוצר, ורמת הסוללה מספיקה אור אדום מהבהב - חיבור Bluetooth לא נוצר, ורמת הסוללה נמוכה אור ורוד - מוצג בזמן צילום אור סגול מהבהב - העברת תמונות הבזק איטי כחול - עדכון קושחה הבזק מהיר כחול - שגיאת עדכון קושחה הבזק מהיר צהוב - (למשך 3 שניות) הזיכרון הפנימי או כרטיס ה-SD של המצלמה מלאים. או שמספר התמונות שלא הועברו* ממצלמה לאפליקציה הגיע ל-50 תמונות. חבר את המצלמה לאפליקציה באמצעות Bluetooth ופעל לפי ההוראות שעל המסך כדי לשמור ולהמשיך. *ניתן לצלם עד 50 תמונות לפני נדרשת העברת תמונה לאפליקציה. • בעת העברת תמונות לאפליקציה, קבצי התמונות בזיכרון הפנימי נמחקים (הגדרה ראשונית). אתה יכול להגדיר אותו כך שישמור תמונות בזיכרון הפנימי, עם זאת, שים לב למספר המרבי של תמונות שטרם הועברו. אור צהוב - (למשך 3 שניות) רמת הסוללה עשויה להיות נמוכה מאוד. אם זה ממשיך גם לאחר הטעינה, צור איתנו קשר. הבזק מהיר אדום - (למשך 3 שניות) זוהתה עלייה בטמפרטורת המצלמה. המצלמה תכבה אוטומטית לאחר 3 שניות. במצב FUN אור כחול מהבהב - חיבור בלוטות' עם הטלפון החכם הושלם במצב קישור אור ירוק מהבהב - הושלם חיבור Bluetooth עם מדפסת INSTAX Link™
 • כיצד אוכל לצלם תמונות באמצעות INSTAX Pal™ בלבד?
  לחץ על לחצן הצילום כדי לצלם. לחץ והחזק את לחצן הצילום כדי לצלם עד 7 תמונות רצופות.
 • כמה תמונות אני יכול לצלם על ידי לחיצה ארוכה על לחצן הצמצם ב- INSTAX Pal™?
  לחץ והחזק את לחצן הצילום כדי לצלם עד 7 תמונות רצופות בכל פעם.
 • מה זה "Interval shooting"?
  זוהי תכונה זמינה באפליקציה הרשמית המאפשרת צילום רציף במרווחים של 3 שניות עבור 3, 6, 11 או 21 תמונות.
 • מהי "INSTAX אנימציה"?
  תכונת האנימציה של INSTAX משלבת תמונות מרובות לסרטון אחד עבור אפקט חזותי הדומה לספר עיפוני.(flip book) סרוק את קוד ה-QR בתמונה המודפסת עם ""הדפס עם קוד QR"" עם הטלפון החכם שלך כדי להפעיל אנימציה של INSTAX. הדפס אותם ותן אותם לחברים ולמשפחה שלך, או שתף אותם במדיה חברתית!
 • איך אני יוצר אנימציה של INSTAX?
  אנימציות INSTAX נוצרות באופן אוטומטי ונשלחות כמתנות באפליקציה הרשמית במצבים המוצגים למטה. ניתן גם ליצור אותן באופן ידני על ידי בחירת תמונות מרובות מהגלריה שלך בתוך האפליקציה. כאשר אנימציות INSTAX נוצרות באופן אוטומטי ונשלחות כמתנות: לאחר לחיצה ממושכת על לחצן הצילום כדי לצלם תמונות רצופות עם INSTAX Pal™ לאחר צילום אינטרוולים יום אחרי שצילמת 10 תמונות או יותר
 • כמה צלילי Pre-shutter (קדם צילום) ניתן להקליט?
  אין מספר מקסימלי של צלילי Pre-shutter שניתן להקליט באפליקציה. עם זאת, צלילים נשמרים לפי קבוצה, וניתן לשמור עד חמישה בכל קבוצה. גם מספר הקבוצות הוא בלתי מוגבל.
 • אילו גדלי סרטים (פורמטים) אני יכול לצלם על ידי לחיצה על לחצן הצילום ב-INSTAX Pal™?
  האפליקציה הרשמית תומכת בשלושה גדלי סרטים (פורמטים): "מיני", "SQUARE" ו-"WIDE". ברירת המחדל של היצרן היא "מיני".
 • מה ההבדל בין "מצב כיף" ל"מצב קישור" במצלמה?
  Fun Mode מיועד לשימוש כאשר הוא מחובר לאפליקציה הייעודית. מצב קישור מיועד להדפסה ישירות ממדפסת סמארטפון מסדרת INSTAX Link מבלי לעבור דרך האפליקציה.
 • כיצד אוכל לבדוק את האזור שיצולם בתמונה בעת צילום עם INSTAX Pal™ בלבד?
  הטבעת הרב-שימושית הניתנת להסרה יכולה לשמש כעינית כדי לבדוק את השטח המשוער שתלכוד בתמונה, אך לא תדעו בוודאות עד שתתחברו לאפליקציה הרשמית כדי לבדוק. הציפייה הופכת את זה למהנה עוד יותר!
 • כמה תמונות אני יכול לצלם עם INSTAX Pal™ לפני שאני צריך להתחבר לאפליקציה?
  ניתן לצלם עד 50 תמונות לפני שתצטרך להתחבר לאפליקציה. ככל שיהיו יותר תמונות במצלמה, כך ייקח יותר זמן להעביר אותן באופן אוטומטי, לכן עדיף להתחבר לאפליקציה לעתים קרובות.
 • כיצד אוכל לשמור נתוני תמונה ב- INSTAX Pal™ גם לאחר העברת התמונות שלי לאפליקציה?
  ההגדרות הבאות נדרשות כדי לשמור נתוני תמונה ב- INSTAX Pal™: 1) הקש על סמל ההגדרה ← [הגדרות] ← [הגדרות תפעול] ← [מחיקת תמונה אוטומטית במצלמה]. 2) הגדר את [מחיקת תמונה אוטומטית במצלמה] להפעלה/כיבוי. כשמוגדר כבוי, הנתונים יישארו במצלמה גם לאחר העברתם לאפליקציה.
 • איך אני מדפיס תמונות מיידיות?
  הדפסה מהאפליקציה: 1) הקש על סמל הגלריה. מוצגות תמונות ממוזערות של התמונות שצולמו. 2) בחר את התמונה שברצונך להדפיס. 3) הקש על [ הדפס]. 4) בחר את המכשיר שלך. לאחר מכן תופעל האפליקציה עבור המכשיר שבחרת. 5) הקש על לחצן ההדפסה(כפתור print)או החלק את המסך. לאחר מכן התמונה שלך תודפס. ניתן גם לבחור את מספר התמונות להדפסה במהלך העברת התמונה. 6) התאם את המדפסת שלך לסמארטפון שלך. 7) לאחר שהתמונה שלך הודפסה, תוכל להסיר אותה על ידי אחיזה מהקצה העליון. ניתן לבדוק את כמות הסרט שנותר בסמארטפון שלך. הדפסה ישירות ממדפסת סמארטפון מסדרת INSTAX Link מבלי לעבור דרך האפליקציה: 1) סובב את מתג בורר המצבים למצב "L". המצלמה נכנסת למצב "קישור". 2) חבר את המצלמה למדפסת שלך. כאשר המצלמה והמדפסת מופעלות וממוקמות קרוב זו לזו, הנורית תידלק בירוק, והן יתחברו אוטומטית. 3) צלם והדפיס תמונה. לאחר צילום תמונה עם המצלמה, התמונה נשלחת אוטומטית למדפסת וההדפסה מתחילה.
 • אילו דגמים ניתן לחבר ישירות באמצעות מצב הקישור של INSTAX Pal™?
  מצב קישור תומך ב-"INSTAX mini Link™", "INSTAX mini Link2™", "INSTAX SQUARE Link™" ו-"INSTAX Link WIDE™".
 • אני לא יכול להתחבר למדפסת מסדרת ה-Link שלי. מה עלי לעשות?
  ודא שמתג בורר המצבים בחלק התחתון של INSTAX Pal™ מוגדר ל-"L" (מצב קישור).
 • כמה תמונות ניתן לשמור בזיכרון הפנימי?
  ניתן לשמור עד 50 תמונות בזיכרון הפנימי.
 • כיצד אוכל לבדוק את התמונות שנשמרו בזיכרון הפנימי או בכרטיס ה-microSD שלי?
  בדוק את התמונות שנשמרו בזיכרון הפנימי או בכרטיס ה-microSD שלך על ידי הקשה על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], [הגדרות תפעול], ולאחר מכן על [הגבלות מדיה].
 • מה עלי לעשות כשהזיכרון הפנימי מלא?
  אם הזיכרון הפנימי מלא, עליך למחוק תמונות כדי לפנות מקום נוסף. 1 מחיקת תמונות נבחרות: הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], [הגדרות תפעול], [הגבלות מדיה], ולאחר מכן על [מדיה פנימית]. בחר את התמונות שברצונך למחוק ולאחר מכן הקש על [מחק]. 2 מחיקת כל התמונות הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], [הגדרות תפעול], [אתחול מדיה], ולאחר מכן על [מדיה פנימית].
 • כיצד אוכל למחוק תמונות מהזיכרון הפנימי?
  מחק תמונות מהזיכרון הפנימי על ידי ביצוע השלבים הבאים: 1 מחיקת תמונות נבחרות: הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], [הגדרות תפעול], [הגבלות מדיה], ולאחר מכן על [מדיה פנימית]. בחר את התמונות שברצונך למחוק ולאחר מכן הקש על [מחק]. 2 מחיקת כל התמונות הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], [הגדרות תפעול], [אתחול מדיה], ולאחר מכן על [מדיה פנימית].
 • אילו פונקציות זמינות על ידי התחברות לאפליקציה הרשמית?
  חבר את המצלמה לאפליקציה הרשמית באמצעות Bluetooth כדי לאפשר העברה אוטומטית של תמונות שצילמת לאפליקציה. ניתן לשמור תמונות כתמונות INSTAX דיגיטליות כדי שיהיה קל לשתף אותן במדיה החברתית. תכונת "צילום מרחוק" של האפליקציה הרשמית מאפשרת לך לצלם תמונות עם INSTAX Pal™ מהסמארטפון שלך. "צילום מרווחים" מאפשר לך לצלם תמונות ברציפות במרווחים של 3 שניות. הקלט צלילים באפליקציה הרשמית כדי להשתמש בהם כצלילים לפני צמצם. כל שעליך לעשות הוא לייבא את הצלילים מהאפליקציה כדי להשמיע אותם מרמקול INSTAX Pal™ כשאתה מצלם. הצלילים הופכים את הצילום למהנה עוד יותר! תכונת האנימציה של INSTAX משלבת תמונות מרובות לסרטון אחד עבור אפקט חזותי הדומה לספר עיפוני. סרוק תמונה "הדפס עם קוד QR" עם הטלפון החכם שלך כדי להפעיל אנימציה של INSTAX. הדפיסו אותם ותנו אותם לחברים ולמשפחה שלכם, או שתפו אותם במדיה החברתית!
 • האם אוכל להחיל אפקטים לאחר צילום תמונה?
  ניתן ליישם אפקטים גם לפני ואחרי הצילום.
 • כיצד אוכל להפעיל או לכבות התראות דחיפה?
  שנה הודעות דחיפה בהגדרות הטלפון שלך.
 • איפה אני יכול לברר על הקושחה העדכנית ביותר?
  הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], ולאחר מכן על [בדוק עדכון גרסה] כדי לבדוק את הקושחה העדכנית ביותר.
 • כיצד אוכל לעדכן את הקושחה של INSTAX Pal™?
  הקש על סמל ההגדרות במסך הבית של האפליקציה. לאחר מכן, הקש על [הגדרות], ולאחר מכן על [בדוק עדכון גרסה] כדי לעדכן לקושחה העדכנית ביותר.
 • מתי אקבל "מתנות" באפליקציה?
  אנימציות INSTAX שנוצרו אוטומטית נשלחות כ"מתנות" במצבים הבאים: לאחר לחיצה ממושכת על לחצן הצילום כדי לצלם תמונות רצופות עם INSTAX Pal™ לאחר צילום אינטרוולים יום אחרי שצילמת 10 תמונות או יותר
 • מה עושה אפליקציית INSTAX UP?
  זאת אפליקציה לסמארטפון שתוכל להשתמש בה כדי לסרוק את הדפסות ה- INSTAX שלך, ולאחר מכן להציג את ההדפסות הדיגיטליות שלך בשתי דרכים שונות. אנו מתכננים להוסיף תכונות נוספות בעתיד כדי לעזור לך ליהנות עוד יותר עם INSTAX!
 • האם האפליקציה חינמית?
  כן, האפליקציה היא בחינם. עם זאת, יש לזכור כי חיובים עבור שימוש בנתונים וכו ', הם באחריות המשתמש.
 • איזו מערכת הפעלה של סמארטפון נתמכת?
  Android 10.0 ואילך עם iOS 14.0 ואילך
 • האם נדרש רישום משתמש?
  לא, אין צורך ברישום משתמש כדי להשתמש באפליקציה.
 • האם טאבלטים נתמכים?
  כן, כל טאבלט עם מערכת הפעלה תואמת נתמך.
 • מה יקרה אם אמחק את האפליקציה? כיצד אוכל להמשיך להשתמש באפליקציה בטלפון חדש?
  תמונות INSTAX סרוקות ונתונים אחרים נמחקים כאשר האפליקציה נמחקת. כדי לשמור על הנתונים שלך ללא פגע בעת מעבר לטלפון חדש וכו ', תצטרך לגבות ולהשתמש בפונקציה "העברת נתונים" תחילה כפי שמצוין להלן. לפני מחיקת האפליקציה ושינוי לטלפון חדש, בחר "גיבוי נתונים" במסך "תפריט". במסך "העברת נתונים", בחר "גיבוי נתונים". בצע את ההוראות שעל המסך כדי לגבות את הנתונים שלך. התקן והפעל את INSTAX UP! אפליקציה בסמארטפון החדש שלך. במסך "תפריט", בחר "גיבוי נתונים". במסך "העברת נתונים", בחר "שחזר נתונים". בצע את ההוראות שעל המסך כדי לשחזר את הנתונים שלך.
 • האם ניתן לסרוק כל תמונה של INSTAX? אילו גדלים נתמכים?
  כל סרט אינסטקס מיני, מרובע או רחב שנמכר על ידי FUJIFILM ניתן לסרוק לתוך INSTAX UP! אפליקציה
 • כיצד אוכל לסרוק את התמונות שלי? התמונה שלי אינה סורקת כראוי (תמונות סרוקות מעוותות).
  בצע את ההליך שלהלן. ממסך הבית, בחר "סרוק". בחר את גודל הסרט בחלק העליון של המסך. INSTAX מיני, מרובע ורחב נתמכים. מקם את ההדפסה על משטח שטוח בצבע שונה מההדפס ופנה את האזור הסמוך . ודא שהחלק העבה של מסגרת ההדפסה נמצא בתחתית בעת הצגתו באפליקציה. החזק את הטלפון החכם מעל ההדפסה כך שייראה גדול ומרוכז. בזמן שהמסגרת הירוקה מוצגת מסביב להדפסה באפליקציה, לחץ על הלחצן במרכז המסך כדי לסרוק.
 • מהי הפחתת השתקפות אור? כיצד ניתן להשתמש בו?מהי הפחתת השתקפות אור? כיצד ניתן להשתמש בו?
  הפחתת השתקפות אור היא מצב סריקה המסיר בוהק מההדפסות במהלך הסריקה. בצע את ההליך שלהלן. ממסך הבית, בחר "סרוק". הפעל את מתג הפחתת השתקפות האור בפינה השמאלית התחתונה של המסך. בצע את ההליך המוצג בסעיף "כיצד אוכל לסרוק את ההדפסות שלי?" כדי לסרוק את ההדפסה. פעל בהתאם למדריך המוצג על המסך כדי לצלם ארבע תמונות שבהן הסימנים הסגולים על המסך מתיישרים עם ארבע פינות ההדפסה. האפליקציה בודקת שפינות ההדפסה והסימנים הסגולים מיושרות לפני הסריקה האוטומטית. לאחר מכן האפליקציה יוצרת תמונה דיגיטלית ללא בוהק.
 • מה ההבדל בין שתי אפשרויות התצוגה?
  תצוגת רשימה מאפשרת לך להציג רשימה של כל תמונות ה- INSTAX הדיגיטליות שסרקת. זוהי הדרך המושלמת לארגן את התמונות שלך. תצוגת קופסה מציגה תצוגה אקראית המדמה באופן מציאותי כיצד ייראו כל תמונות INSTAX שסרקת אם יישמרו בתיבה. תיהנו להביט בתמונות האהובות עליכם.
 • כיצד ניתן לשנות את תצוגת התמונות בתצוגת קופסה?
  קיימות שלוש דרכים לשנות את התמונות המוצגות. נער את הטלפון החכם שלך כדי לסדר את תמונות INSTAX באופן אקראי ברחבי המסך. באפשרותך גם לעשות זאת על-ידי לחיצה על הלחצן בפינה השמאלית התחתונה בתצוגת תיבה. לחץ על הלחצן בפינה השמאלית התחתונה של המסך בתצוגת קופסה כדי לגרום לכך שעד 8 תמונות ייפלו מראש המסך ויסדרו את עצמן באופן אקראי. ניתן לכוונן את מיקום וכיוון התמונה באופן ידני. לקבלת מידע נוסף, ראה "האם ניתן לבחור את אופן סידור ההדפסות בתצוגת תיבה?"
 • האם ניתן לבחור כיצד תמונות יסתדרו בתצוגת קופסאות?
  כן, אתה יכול. קיימות שתי דרכים לשינוי המיקום של תמונות המוצגות בתצוגת תיבה. לחץ/י והחזק/י את התמונה ולאחר מכן גרור/י אותה. השתמש בשתי אצבעות על התמונה כדי להתאים את הכיוון. באמצעות שתי אצבעות, בחר את התמונה שברצונך להתאים ולאחר מכן הזז את אצבעותיך בעיגול כדי לסובב את התמונה. הקפד ללחוץ את אצבעותיך על המסך בזמן שאתה עושה זאת.
 • האם אוכל לשתף את תצוגת התיבה/רשימה שלי במדיה החברתית? האם ניתן לחתוך תמונות אלה?
  כן, אתה יכול. השתמש בלחצן בפינה השמאלית העליונה של המסך כדי לחתוך את התמונה שלך, ולאחר מכן שתף את התמונה במדיה החברתית
 • האם אוכל להציג תמונות INSTAX מיישומי INSTAX mini Link, mini LiPlay ומיני Evo בתצוגת תיבה/רשימה?
  כן, אתה יכול.
 • כמה מדפסות סמארטפונים אינסטקס, אפשר להתאים בו זמנית לאפליקציית INSTAX Biz?
  ניתן להתאים את אפליקציית INSTAX Biz למדפסת אחת בכל פעם. כדי להשתמש במדפסת אחרת, נתק תחילה את המדפסת הנוכחית.
 • כשפתחתי את אפליקציית INSTAX Biz בפעם הראשונה, היא ביקשה גישה למיקום שלי. למה צריך את המידע הזה?
  נדרשת גישה למיקום כדי לחבר את המדפסת באמצעות Bluetooth.
 • מהן הגדרות התמונה ליצירת טאמפלט / תבניות?
  פורמט קובץ תמונה קבצי PNG (עם רקע שקוף) בלבד גודל תמונה (פיקסלים) מיני: 600x800 פיקסלים סקוור: 800x800 פיקסלים וייד: 1260x840 פיקסלים אין תמיכה בקבצי תמונה שאינם בפורמט הנ"ל.
 • זה לא נותן לי ללחוץ על כפתור ההדפסה במסך התצוגה המקדימה.*מציג את ההודעה "התחבר למדפסת התומכת בגודל ההדפסה שנבחר."
  ייתכן שגודל ההדפסה שבחרת לצילום אינו נתמך על ידי מדפסת הסמארטפון הנמצאת בשימוש כעת. התחבר למדפסת תואמת באמצעות הגדרות ה-Bluetooth, או הגדר גודל מותאם למדפסת הסמארטפון המחוברת.
 • התמונה שאני רוצה ליצור איתה תבנית לא מופיעה בין התמונות במצלמה שלי.
  פורמטים שאינם PNG אינם מוצגים. ודא שהתמונה היא קובץ PNG. אם לא, המר את התמונה ל-PNG ושמור אותה שוב.
 • האם ניתן להדפיס מחדש תמונות שצולמו בעבר עם אפליקציית INSTAX Biz?
  מתוך "ההיסטוריה" שלך, תוכל לבחור את התמונה הממוזערת של תמונה שהודפסה בעבר ולהדפיס אותה מחדש. ניתן להדפיס מספר עותקים באמצעות הסמל '+'.
 • האם אוכל להוריד תמונות שצולמו בעבר עם אפליקציית INSTAX Biz כנתוני תמונה בסמארטפון או בטאבלט שלי?
  כדי להגן על מידע אישי, לא ניתן להוריד נתוני תמונות שצולמו עם האפליקציה לסמארטפון או לטאבלט שלך.
 • כיצד אוכל להעביר תמונת טאמפלט (תבנית) מהמחשב לסמארטפון או לטאבלט?
  ישנן דרכים רבות לשלוח את התמונה לסמארטפון מהמחשב באמצעות דוא"ל, בלוטות', AirDrop, USB, שירותי ענן וכו'. אם אתה יוצר את התבנית שלך בסמארטפון או טאבלט עם אפליקציית INSTAX Biz, שלב זה אינו הכרחי .
 • מה הקונספט והמאפיינים העיקריים של מדפסת INSTAX LINK SQUARE ?
  מדפסת סקוור לינק היא הדגם העדכני ביותר של סדרת מדפסות הסמארטפון,אינסטקס לינק, המדפסת פופולרית במיוחד בקרב הדור הצעיר, מכיוון שהיא מאפשרת להדפיס תמונות באיכות גבוהה מהסמארטפון בכל עת ובכל מקום. פורמט התמונה מרובע ביחס רוחב-גובה 1:1 באמצעות אפליקציה ייעודית, יש למדפסת שתי פונקציות חדשות : א. פונקציית AR Print האפליקציה הייעודית מאפשרת בעזרת QR ליצור אפקט AR על התמונות של INSTAX LINK SQUARE האפליקציה יכולה להציג את התמונות עם אפקט ה-AR ולשמור את מסך התצוגה כסרטון או תמונת סטילס לשיתוף קל במדיה החברתית. ב. פונקציית INSTAX Connect ניתן להשתמש באפליקציה הייעודית גם כדי להוסיף הודעת צ'אט לתמונה בסמארטפון ולהדפיס אותה. אפשר גם לשלוח תמונה עם הודעה, והנמען יכול לשלב הודעת תגובה לתוך התמונה ולהדפיס אותה. האינטראקציות של INSTAX המשלבות תמונה עם הודעת צ'אט יוצרות קשרים אמיתיים בזמן, גם אם אתה גר רחוק.
 • באיזה סרט ניתן להשתמש במדפסת אינסטקס לינק סקוור?
  סרטי אינסטקס בפורמט סקוור.
 • מה ההבדל בינה לבין מדפסת הסמארטפון אינסטקס מיני לינק 2 ?
  " Link2 " , היא מדפסת סמארטפון שיכולה להדפיס על סרט אינסטקס בגודל כרטיס אשראי. יש לה המון פונקציות של כיף כגון " בדיקת התאמה " ו-"instax AiR" . ・" SQUARE Link " היא מדפסת לסמארטפון התואמת לסרט אינסטקס בפורמט מרובע. עם שתי פונקציות חדשות , פונקציית " AR Print " , המוסיפה יצירתיות להדפסות אינסטקס עם אפקטי AR. פונקציה נוספת היא "INSTAX Connect" שהיא פונקציה המאפשרת להוסיף הודעות צ'אט על תמונות סמארטפון ולהדפיס אותן
 • מה ההבדל בין "INSTAX SHARE SP-3" שתומך באותו סרט INSTAX בפורמט מרובע?
  א. מדפסת סקוור לינק, מצויד בפונקציות חדשות "AR Print" ו-"INSTAX Connect" ב. עם גוף דק וקל משקל (סקוור לינק, 210 גרם, sp-3 312 גרם, בערך 100 גרם קל יותר) ג. יכולת תפעול משופרת של האפליקציה הייעודית
 • מהן התכונות של הפורמט הריבועי? למה זה משמש?
  הפורמט הריבועי ידוע כפורמט יעיל לביטוי צילומי אמנות. על ידי יצירת קומפוזיציה המנצלת את יחס הגובה-רוחב של 1:1, אפשר לקחת אפילו סצנה פשוטה מזדמנת ולהדפיס כיצירה מרשימה. אפשר לחתוך באופן דרמטי כל סצנה ללא קשר לנושא, כמו אנשים ונופים .
 • מהו זמן ההדפסה במדפסת סקוור לינק לתמונה אחת?
  לאחר לחיצה על כפתור ההדפסה באפליקציה הייעודית, והעברת התמונה למדפסת SQUARE Link, הסרט ייצא תוך כ-12 שניות. לאחר יציאת ההדפסה מהמדפסת, התמונה תתפתח תוך כדקה וחצי.
 • מדוע INSTAX כל כך פופולרית בקרב צעירים ברחבי העולם?
  סדרת INSTAX פופולרית בקרב הדור הצעיר כי לא רק שהיא מאפשרת להדפיס רגעים חשובים במקום, אלא גם ליהנות ממנה ככלי תקשורת חדש וכלי ביטוי עצמי המעביר את המחשבות.
 • ה- סקוור לינק שרכשתי זה עתה אינו פועל כראוי , (נורות ה- LED הצהובות, החשמל נכבה מיד, כיסוי הסרט אינו נפלט, Bluetooth אינו מתחבר וכדומה).
  עליך לטעון את מדפסת הסקוור לינק שלך לפני השימוש בו בפעם הראשונה. טען אותו במשך כשעתיים כדי לוודא שהסוללה מלאה לפני השימוש.
 • איני מצליח להתחבר לבלוטוס כראוי.
  מערכת ההפעלה של הטלפון החכם שלך תבקש את ההרשאות הבאות כאשר אפליקציית אינסטקס סקוור לינק תיפתח בפעם הראשונה לאחר התקנה או עדכון של האפליקציה. ייתכן שחלק מפונקציות האפליקציה או כולן לא יהיו זמינות אם הרשאות אלה לא יוענקו. בדוק את ההגדרות הנוכחיות שלך והתאם לפי הצורך. למשתמשי אייפון: 1.הקש על הלחצן "הגדרות" במסך הבית. 2.הקש על "Bluetooth". 3.הזז את המחוון "Bluetooth" ממצב כבוי (שמאל) למצב מופעל (מימין). 4.חזור אל "הגדרות". 5.גלול מטה לסמל "קישור מרובע" והקש על הסמל. 6.בדוק כי "תמונות", "Bluetooth", "מיקרופון" ו "מצלמה" הרשאות מוגדרות כפי שמוצג להלן. למשתמשי אנדרואיד: 1.הקש על הלחצן "הגדרות" במסך הבית. 2.הקש על "התקנים מחוברים". 3.הקש על "חיבורים". 4.הקש על "Bluetooth". 5.הזז את המחוון "Bluetooth" ממצב כבוי (שמאל) למצב מופעל (מימין). 6.הקש על "←" בפינה השמאלית העליונה של המסך שלוש פעמים כדי לחזור אל "הגדרות". הקישו על 'מיקום'. 7.הזז את המחוון "השתמש במיקום" ממצב כבוי (שמאלה) למצב מופעל (מימין). 8.הקש על "←" בפינה השמאלית העליונה של המסך כדי לחזור אל "הגדרות". .9.Android 11 או גרסה מוקדמת יותר: הקישו על 'אפליקציות ועדכונים'. 10.Android 12: הקש על "אפליקציות". 11.הקישו על 'הצג את כל האפליקציות'. 12.גלול מטה לסמל "קישור מרובע" והקש על הסמל. 13.הקישו על "הרשאות". 14.בדוק שההרשאות "מצלמה", "קבצים ומדיה/אחסון" ו"מיקום" מוגדרות כמוצג להלן.
 • איני מצליח להתחבר לבלוטוס כראוי (בעת שימוש במספר טלפונים חכמים).
  בצע את ההליך שלהלן. 1.פתח את מסך הגדרות Bluetooth של טלפון חכם שאינו זה שברצונך לחבר. בדוק אם מוצגים קישורים שהיו מחוברים בעבר. קישורים מוצגים כ- INSTAX-XXXXXXX. מחק את כל הקישורים המוצגים. 2.הפעל מחדש את הטלפון החכם שברצונך לחבר. 3.הפעל את Bluetooth דרך הגדרות הטלפון החכם (אם Bluetooth כבר מופעל, כבה אותו ולאחר מכן הפעל אותו שוב). 4.הפעלת הקישור SQUARE 5.פתח את אפליקציית סקוור לינק בסמארטפון, בחרבלוטוס. כעת ניתן לשייך את המדפסת לאפליקצייה.
 • כמה סמארטפונים אפשר לחבר למדפסת בו זמנית?
  אחד. כדי לחבר סמארטפון אחר, תצטרך לבטל את ההתאמה של הסמארטפון המחובר כעת.
 • מדוע האפליקציה מבקשת גישה לשירותי מיקום וכו?
  יש להפעיל את המיקום כדי להתחבר למדפסת באמצעות Bluetooth.
 • איך אני יכול לברר מה הקושחה העדכנית ביותר?
  תוכל לאשר זאת על ידי סימון "בדוק עדכוני גרסה עבור מדפסת" בהגדרות האפליקציה כאשר המדפסת מחוברת.
 • אני רוצה לעדכן לקושחה העדכנית ביותר.
  פתח את אפליקציית SQUARE Link והקש על סמל "הגדרות" ( ⚙) בפינה השמאלית העליונה. כאשר מסך תפריט ההגדרות נפתח, הקש על "בדוק עדכוני גרסה עבור מדפסת".(חבר את המדפסת אם היא לא מחוברת כבר). אם מופיע מידע על עדכון קושחה חדש, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לעדכן.
 • איפה כפתור ההפעלה?
  החלק שכתוב עליו "INSTAX" באמצע המדפסת הוא כפתור ההפעלה. לחץ והחזק את לחצן ההפעלה כדי להפעיל ולכבות את המדפסת.
 • אני לא יכול להדפיס מחדש.
  אין תמונות להדפסה חוזרת. הדפסה חוזרת של תמונות נמחקות כאשר המכשיר כבוי.
 • מהי מגבלת התווים עבור הודעות INSTAX Connect?
  60 תווים.
 • אני לא יכול לשלוח תגובה ב-INSTAX Connect.
  ניתן להחליף עד 10 תגובות בסך הכל . שלח תמונה חדשה כדי להמשיך להשתמש בתגובות.
 • קיבלתי תמונת קולאז' והשתמשתי בתגובה כדי להגיב דרך INSTAX Connect, אבל אני לא יכול להוריד את התמונה.
  ניתן להוריד תמונות קולאז' ברגע שכל המסגרת מלאה בתמונות.
 • כמה עותקים ניתן להדפיס ב- INSTAX Connect?
  עד 20 עותקים.
 • כמה זמן ניתן לצפות בתמונה שנוצרה באמצעות INSTAX Connect?
  למשך חודש לאחר היצירה.
 • כמה פעמים ניתן להוריד תמונת INSTAX Connect?
  עד שמונה פעמים.
 • היכן אוכל להגדיר את זמן הכיבוי האוטומטי של המדפסת?
  בצע את השלבים הבאים. הפעל את אפליקציית INSTAX SQUARE Link והקש על סמל ההגדרות בפינה השמאלית העליונה. ברגע שאתה במסך תפריט ההגדרות, הקש על "הגדרות כיבוי אוטומטי של המדפסת". בחר אם לכבות את המדפסת באופן אוטומטי או לא.
 • האם אני יכול להשתמש במחשב שלי עם הדפסות AR?
  הדפסות AR אינן תואמות למחשבים. נא להשתמש באפליקציית הטלפון החכם.
 • האם אני יכול להשתמש ב-INSTAX Connect במחשב שלי?
  INSTAX Connect אינו תואם למחשבים. אנא השתמש בסמארטפון שלך.
 • מה הקונספט והמאפיינים העיקריים של האינסטקס מיני לינק 2?
  מדפסת אינסטקס מיני לינק 2, היא המדפסת החדשה ביותר בסידרת הinstax link. אתה יכול בקלות להדפיס תמונות בטלפון שלך כהדפסת אינסטקס באיכות גבוהה. הוספנו תכונות "מהנות" ייחודיות. עם התכונה החדשה instaxAiR, ניתן להוסיף אפקט AR תוך כדי צילום תמונה דרך האפליקציה הרשמית. רק לוחצים על כפתור התכונה למעלה כדי ליצור ציור וכתב באוויר.
 • מהי מדפסת סמארטפון?
  מדפסת סמארטפון היא מכשיר המאפשר לך להדפיס תמונות מהטלפון החכם שלך על ידי שליחתו דרך בלוטות. אתה יכול לעשות זאת על ידי הורדת האפליקציה הרשמית, וכך תוכל בקלות להדפיס הדפסות אינסטקס באיכות גבוהה מהסמארטפון שלך.
 • מהי תוכנת ה “fun” ב instax link 2 ?
  למדפסת לינקתכונות "כיפיות" שונות ומגוונות. לדוגמה, המדפסת כוללת את התכונה "מבחן התאמה" שבה אתה יכול להדפיס את התאימות בינך לבין חבר. המדפסת כוללת גם את התכונה "הדפסת וידאו", שבה אתה יכול להדפיס את המסגרת הטובה ביותר מתוך סרטון.יש עוד הרבה תכונות מרגשות..
 • מה ההבדל בין מדפסת מיני לינק 2 והמיני לינק שהושקה באוקטובר 2019? ומה הן התכונות החדשות?
  נוספה תכונה החדשה instaxAiR, שמאפשרת להוסיף אפקט AR תוך כדי צילום תמונה דרך האפליקציה . בזמן שאתם מציירים באוויר , המדפסת תרטוט ותרגישו כאילו אתם מציירים עם פחית ספריי אמיתית וזה יביא אתכם לתחושת התרגשות.
 • באיזה סרט ניתן להשתמש?
  סרטי אינסטקס בפורמט מיני.
 • למי האינסטקס מיני אייר מתאימה?
  המדפסת לסמארטפון אינסטקס מיני לינק 2 מתאימה לצעירים בנפשם שאוהבים לצלם תמונות וסרטונים ולשתף אותם ברשת ובווטסאפ.
 • מהו זמן ההדפסה להדפסה אחת?
  לאחר לחיצה על כפתור ההדפסה באפליקציה הייעודית והעברת התמונה למדפסת Link 2, הסרט ייצא תוך כ-15 שניות., למעשה הפיתוח עצמו אורך כדקה וחצי.
 • מה אתה יכול לעשות עם חיישן התנועה בלינק 2 ?
  ברגע שמדפסת המיני לינק 2 מחוברת לאפליקציה הייעודית באמצעות בלוטוס, ניתן לשלוט במצלמה באפליקציה- מצב camera mode. (תוכל לצלם תמונה על ידי לחיצה על לחצן ההפעלה. על ידי הטיית המדפסת פנימה והחוצה, תוכל להגדיל ולהקטין. ניתן גם להדפיס תמונה מחדש על ידי הפיכת המדפסת על פיה). אתה יכול גם לשנות את האפליקציה ממצב הדפסה למצב "כיף" פשוט על ידי הפיכת המדפסת אנכית לאופקית.
 • איזה ציוד יכול להתחבר מרחוק ולהדפיס דרך המיני לינק 2?
  כל סדרת X או GFX שיכולה לגשת למצלמת「FUJIFILM Camera Remote」 יכולה להדפיס עם המיני Link 2.
 • ה-mini Link 2 שזה עתה רכשתי לא עובדת כמו שצריך (מנורת הלד הצהובה נדלקת, המתח נכבה מיד, כיסוי הסרט לא נפלט, בלוטות' לא מתחבר וכו').
  עליך לטעון את המיני Link 2 שלך לפני השימוש בו בפעם הראשונה. טען אותו למשך כשעתיים כדי לוודא שהסוללה מלאה לפני השימוש.
 • אני לא יכול להתחבר ל-Bluetooth כהלכה (בשימוש במספר סמארטפונים עם קישור אחד).
  אני לא יכול להתחבר ל-Bluetooth כהלכה (כאשר אני מנסה להתחבר בפעם הראשונה).
 • כמה סמארטפונים אפשר לחבר למדפסת בו זמנית?
  אחד. כדי לחבר סמארטפון אחר, תצטרך לבטל את ההתאמה של הסמארטפון המחובר כעת.
 • מדוע האפליקציה מבקשת גישה לשירותי מיקום וכו'?
  יש להפעיל את המיקום כדי להתחבר למדפסת באמצעות Bluetooth.
 • איך אני יכול לברר את הקושחה העדכנית ביותר?
  תוכל לאשר זאת על ידי סימון "בדוק עדכוני גרסה עבור מדפסת" בהגדרות האפליקציה כאשר המדפסת מחוברת.
 • אני רוצה לעדכן לקושחה העדכנית ביותר.
  פתח את אפליקציית הקישור המיני והקש על סמל "הגדרות" ( ⚙) בפינה השמאלית העליונה. כאשר מסך תפריט ההגדרות נפתח, הקש על "בדוק עדכוני גרסה עבור מדפסת".(חבר את המדפסת אם היא לא מחוברת כבר). אם מופיע מידע על עדכון קושחה חדש, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לעדכן.
 • התמונה שצילמתי איתה בהירה מדי.
  כבה את המבזק (ממוקם בפינה השמאלית התחתונה של המסך).
 • אני לא יכול להוריד הדפסה עם נתוני וידאו.
  הגדר את "הדפס עם הורדת וידאו" בהגדרות האפליקציה ל"אפשר".
 • כמה זמן ניתן לגשת לנתונים מקוד QR שנוצר באמצעות ?
  ניתן לגשת לנתונים מקוד QR שנוצר באמצעותו למשך שנתיים. במהלך השנתיים הללו, תוכל גם לשמור את הנתונים בסמארטפון שלך.
 • מתי מדפסת אינסטקס לינק WIDE  תגיע לישראל?
  המדפסת אינסטקס וייד לינק שוחררה באוקטובר 2021 ותגיע לישראל בנובמבר 2021. לדף INSTAX LINK WIDE https://bit.ly/3pbPuZE
 • מדוע הוספתם מדפסת סמארטפון בגודל רחב (WIDE)למערך סדרת האינסטקס?
  בשנת 2019, שחררנו את מדפסת הסמארטפון "instax mini Link" התואמת לסרט בפורמט מיני בגודל כרטיס אשראי, שהתקבלה יפה מאוד בכל העולם. הפעם, בתגובה לבקשת הלקוחות "להדפיס את תמונת הסמארטפון בגודל גדול יותר", הוספנו לאחרונה את מדפסת הסמארטפון להדפסה רחבה , instax Link WIDE.
 • האם זהו המוצר הראשון בסדרת האינסטקס בגודל WIDE ?
  זוהי מדפסת הסמארטפון הראשונה מסדרת INSTAX שתומכת בגודל WIDE. כמצלמה לפיתוח מיידי בגודל WIDE, יצרנו את "instax WIDE 100" בשנת 1999. לאחר מכן, הוא חודש מספר פעמים, וכעת "instax WIDE 300" היא המצלמה הנוכחית.
 • במה שונה מדפסת הסמארטפון instax mini Link, ממדפסת אינסטקס לינק WIDE?"
  (1) גדלי הסרט שונה, "Instax mini Link" תומך בפורמט מיני, ו-"instax Link WIDE" תומך בפורמט רחב. (2) הפונקציות שניתן להשתמש בהן עם האפליקציה הייעודית שונות. -כמובן שבשניהם אתה יכול בקלות להדפיס תמונות מהסמארטפון שלך. -ה-"instax mini Link" משמשת כ"מדפסת הניתנת להפעלה" ומצוידת בפונקציות כמו "אבחון תאימות" ו"הדפסת מסיבות" שניתן ליהנות מהם על ידי מספר אנשים. -"Instax Link WIDE" מצויד בפונקציות כגון "מצב הדפסת QR", "תבנית ניתנת לעריכה" וצילום רווי.
 • האם אפליקציית הסמארטפון של מדפסת המיני לינק, תואמת למדפסת הוייד לינק?"
  מכיוון שלכל מדפסת אפליקציה ייעודית, אין תאימות.
 • מהן התכונות של instax Link WIDE?
  המאפיינים העיקריים של מדפסת הסמארטפון "instax Link WIDE" (1) סרט בפורמט רחב מאפשר מגוון רחב של אפשרויות להדפסה בגודל הדפסה גדול (2) עיצוב קומפקטי וקל משקל המאפשר לשאת את המדפסת לכל מקום ולהדפיס מידית ללא מתאם AC אלא באמצעות מטען USB.. התכונות של אפליקציית הסמארטפון הייעודית ③ תוספת של "מצב רווייה" שמראה את צבעי התמונה בצורה עשירה יותר ④ מצב הדפסת QR" המאפשר לך להוסיף לתמונות קוד QR להודעות קוליות, הודעות טקסט, קישורים לאתרי אינטרנט ומידע על מיקום במפה והדפסה. ⑤ "תבנית ניתנת לעריכה" מאפשרת ליצור באופן מיידי כרטיס ברכה שיתאים לטעם שלך
 • לכמה זמן יכולים המשתמשים לגשת למידע שנוצר על ידי ה-QR"?"
  ניתן לגשת למידע מקוד ה-QR שנוצר על ידי "הקלטת סאונד" ו"הודעה נסתרת" למשך שנתיים. כמו כן, ניתן לשמור נתונים קוליים ונתוני טקסט לסמארטפון תוך שנתיים. כמו כן, "קישור לאתר" ו"הדפסת מיקום" הינם קישורים שצוינו על ידי המשתמש, לא על ידי השרת שלנו, כך שתקופת הגישה אינה מוגבלת כל עוד האתר שצוין בתוקף.
 • האם יש מגבלת תווים עבור "הודעה נסתרת" ב"מצב הדפסת QR"?"
  ניתן להזין עד 100 תווים או 5 שורות.
 • אם ניתן להדפיס ממצלמה דיגיטלית של Fujifilm? איזה דגם מתאים?
  מצלמת פוג'יפילם FUJIFILM X-S10, יכולה לשלוח תמונות שצולמו ישירות למדפסת instax Link WIDE.
 • היכן מייצרים את המדפסת INSTAX LINK WIDE?
  המדפסת: מיוצרת במפעל שלנו בסין. הסרט: הופק במפעל שלנו בקנאגאווה, יפן.
 • האם יש חוברת הפעלה בעברית לINSTAX WIDE LINK ?
  כן בדף המדפסת
 • אני לא מצליח להדפיס תמונה כי האפלקצייה מאבדת את הקישוריות עם האנדרואיד .
  . יש להגדיר במערכת ההפעלה של הטלפון החכם, אנגלית ולא עברית.
 • מה זה instaxAiR ?
  זוהי פונקציה חדשה, "אינסטקס אייר" שבה המשתמשים יכולים לצייר באוויר, על ידי לחיצה פשוטה על המיני לינק 2 וכיוון הלד באוויר לטלפון החכם שלהם וכך הם מציירים ישירות על הסמארטפון תוך כדי צילום דרך האפליקציה הייעודית.
 • ה-Link WIDE שקניתי זה עתה לא עובד. מה עלי לעשות?
  יש לטעון את ה-Link WIDE שלך לפני השימוש בו בפעם הראשונה. טען אותו למשך כשעתיים כדי לוודא שהסוללה מלאה לפני השימוש.
 • כמה סמארטפונים ניתן לשייך ל-Link WIDE בו-זמנית?
  ניתן לשייך אותו לטלפון אחד. ראשית בטל את הצמדת הטלפון שלך כדי להתאים אותו לטלפון אחר.
 • כמה זמן ניתן לגשת לנתונים מקוד QR שנוצר במצב הדפסת QR?
  ניתן לגשת לנתונים מקוד QR שנעשה עם "הקלט סאונד" או "הודעה נסתרת" למשך שנתיים. במהלך השנתיים הללו, תוכל גם לשמור את הנתונים בסמארטפון שלך. אין הגבלה לקודי QR של "קישור לאתר" ו"הדפסת מיקום" מכיוון שהנתונים מקשרים לאתרים קיימים ואינם דורשים גישה לשרת שלנו.
 • האם יש מגבלת תווים עבור מצב הדפסת QR "הודעה נסתרת"?
  עד חמש שורות ו-100 תווים.
 • כמה פעמים ניתן להוריד נתונים של מצב הדפסת QR "הקלט סאונד" או "הודעה נסתרת"?
  עד פעמיים לכל אחד מהם.
 • היכן אוכל להגדיר את הרשאות הורדה של מצב הדפסת QR "הקלטת סאונד" ו"הודעה נסתרת"?
  בצע את ההליך שלהלן. 1)הפעל את אפליקציית Instax Link WIDE והקש על סמל ההגדרות בפינה השמאלית העליונה. 2) לאחר שתהיה במסך תפריט ההגדרות, הקש על "הקלט צלילים / הגדרות הורדת הודעה נסתרת." 3) בחר אפשר או אל תאפשר.
 • כיצד אוכל לעדכן קושחה של Link WIDE?
  בצע את ההליך שלהלן. 1)הפעל את אפליקציית Instax Link WIDE והקש על סמל ההגדרות בפינה השמאלית העליונה. 2) לאחר שתהיה במסך תפריט ההגדרות, הקש על "בדוק עדכוני גרסה עבור מדפסת." (ודא שהמדפסת שלך מחוברת בעת ביצוע שלב זה)
 • אילו פורמטי וידאו נתמכים?
  פורמטים תואמים הם mov עבור iOS ו-mp4 עבור אנדרואיד. הקבצים חייבים להיות באורך של שלוש דקות או פחות.
 • אילו מצלמות מסדרת X נתמכות?
  ・ FUJIFILM X-S10 יכול לשלוח את התמונות שלך ישירות למדפסת Instax Link WIDE. *נדרש קושחה FUJIFILM X-S10 גרסה 2.10 ואילך. ・שלח ושמור תמונות שברצונך להדפיס לסמארטפון שלך על ידי חיבור מצלמה דיגיטלית תואמת לאפליקציית שלט המצלמה. >לאחר מכן, השתמש באפליקציית instax Link WIDE כדי לבחור ולהדפיס את התמונות.
 • היכן אוכל להגדיר את זמן הכיבוי האוטומטי של המדפסת?
   בצע את ההליך שלהלן. 1) הפעל את אפליקציית Instax Link WIDE והקש על סמל ההגדרות בפינה השמאלית העליונה. 2) ברגע שאתה במסך תפריט ההגדרות, הקש על "הגדרות כיבוי אוטומטי של המדפסת". 3) בחר אם לכבות את המדפסת באופן אוטומטי או לא.
 • מה התכונות של מצלמת אינסטקס מיני EVO?
  ①100 אפשרויות צילום שונות, על ידי שילוב של אפקטים של עדשה ואפקטים של סרטים. ② הנאה מפעולה אנלוגית על ידי שימוש בחוגות וידית המצלמה. ③עיצוב מצלמה קלאסי עם תחושה יוקרתית. ④הדפסה באיכות גבוהה. ⑤ אפליקציה ייעודית שעובדת עם הטלפון ומגדילה את האפשרויות לתוצאות מרשימות ומגוונות יותר. לדף מיני EVO https://bit.ly/3xlS6Xe
 • מה זו מצלמת אינסטקס היברידית?
  מצלמת אינסטקס היברידית זוהי מצלמה שביצעה עריכת/עיבוד תמונה לפני ההדפסה על ידי שילוב טכנולוגיה דיגיטלית.
 • אומרים שמיני EVO, היא ה"טופ מודל" של סדרת,  instax אבל מה ההבדל מסדרת instax הקונבנציונלית? מהן התכונות החדשות שנוספו הפעם?"
  התכנים החדשים שנוספו למצלמת אינסטקס מיני EVO, הם בעיקר הנקודות הבאות. ① מיני EVO, מצוידת ב-10 סוגים של אפקטים של עדשות ו-10 סוגים של אפקטים של סרטים ונותנת "100 אפקטי צילום שונים" על ידי שילובם. ② מיני EVO, מצוידת בחוגת עדשה, חוגת סרט וידית הדפסה כדי לתת תחושה של הפעלה אנלוגית מלאה. ③ מיני EVO, יוצרת הדפסה באיכות גבוהה על ידי הכפלת רזולוציית החשיפה לסרט. בנוסף, היא במראה קלאסי ברמה גבוהה וממוקמת כדגם העליון בסדרת instax!
 • האם ניתן לשמור את הנתונים שנקלטו במצלמה מבלי להדפיס אותם? במקרה כזה, כמה תמונות ניתן לשמור?"
  ניתן לשמור כ-45 תמונות בזיכרון הפנימי של המצלמה. בעת שימוש בכרטיס microSD, ניתן לשמור כ-850 תמונות לכל 1GB.
 • האם ניתן להעלות תמונה ברשת כמו מחשב או סמארטפון?
  אם אתה משתמש בפונקציה SAVE PRINTED IMAGES function המותקנת ב-"mini Evo app", תוכל לשמור את התמונה שהודפסה על ידי "mini Evo" כתמונה עם מסגרת אינסטקס בסמארטפון שלך.
 • אומרים שרזולוציית החשיפה גדלה ויוצרת הדפסה באיכות גבוהה. מה השתנה ממצלמות האינסטקס הקודמות?
  רזולוציית החשיפה של המיני Evo היא : 317.5dpi ברוחב, 635.0dpi בגובה, מה שמכפיל את רזולוציית החשיפה בכיוון האנכי. כתוצאה מכך, כושר ההבעה של הפרטים גדל והרזולוציה השתפרה.
 • האם ניתן ליישם אפקטים של עדשות וסרטים לאחר הצילום?
  ניתן להחיל אפקטים של עדשות וסרטים רק לפני צילום התמונה. לא ניתן ליישם אותם לאחר מכן.
 • איך מעבירים תמונה שהודפסה במצלמת-mini Evo לאפליקציה?
  1. ודא שמצלמת mini Evo מחוברת לאפליקציית הסמארטפון instax mini Evo באמצעות בלוטוס ) Bluetooth 2. בחר PRINTED IMAGE TRANSFER מהתפריט. 3. בחר את התמונה שברצונך להעביר, לחץ על כפתור "+ (פונקציה)", ולאחר מכן התחל את ההעברה לאפליקציה. 4. בדוק אם התמונה נמצאת ב-"TRANSFERRED IMAGES" באפליקציה כדי לוודא שהיא הועברה.
 • האם ניתן להעביר את כל התמונות שצילמתי לאפליקציה?
  ניתן להעביר רק תמונות ותמונות מודפסות בהיסטוריית ההדפסה שלך. עד 50 תמונות מודפסות נשמרות בהיסטוריית ההדפסה שלך. כאשר חריגה ממספר זה, התמונה הישנה ביותר בהיסטוריה שלך נמחקת
 • החיבור בין mini Evo לאפליקציה אינו יציב. מה עלי לעשות?
  מערכת ההפעלה של הטלפון החכם שלך תבקש את ההרשאות הבאות כאשר אפליקציית instax mini Evo תיפתח בפעם הראשונה לאחר התקנה או עדכון של האפליקציה.. ייתכן שחלק מהפונקציות של האפליקציה או כולן לא יהיו זמינות אם הרשאות אלו לא יינתנו. בדוק את ההגדרות הנוכחיות שלך והתאם לפי הצורך. למשתמשי אייפון: ・הקש על כפתור "הגדרות" במסך הבית. ・גלול מטה לסמל "מיני Evo" והקש על הסמל. ・בדוק שההרשאות "תמונות" ו-"Bluetooth" מוגדרות כפי שמוצג להלן. למשתמשי אנדרואיד: ・הקש על כפתור "הגדרות" במסך הבית. ・ אנדרואיד 11 ומעלה: הקש על "אפליקציות והתראות". ・ אנדרואיד 12: הקש על "אפליקציות". ・הקש על "הצג את כל האפליקציות". ・גלול מטה לסמל "מיני Evo" והקש על הסמל. ・הקש על "הרשאות". ・בדוק שההרשאות "קבצים ומדיה/אחסון" ו"מיקום" מוגדרות כפי שמוצג להלן.דוק שההרשאות "תמונות" ו-"Bluetooth" מוגדרות כפי שמוצג להלן.
 • האם יש חוברת הפעלה בעברית לINSTAX MINI EVO?
  כן בדף המצלמה באתר
 • כמה סמארטפונים אפשר להתאים למצלמה בודדת בו-זמנית?
  ניתן לשייך אותו לטלפון אחד. ראשית בטל את הצמדת הטלפון שלך כדי להתאים אותו לטלפון אחר.
 • כיצד אוכל לעדכן את הקושחה של mini Evo? (לעדכון מאפליקציית הסמארטפון instax mini Evo)
  1) ודא שיש לך כרטיס microSD מוכן (נמכר בנפרד). 2) הכנס את כרטיס ה-microSD לתוך חריץ הכרטיס של המצלמה. 3) פתח את אפליקציית הסמארטפון instax mini Evo. 4) בחר "הגדרות" באפליקציה. 5) בחר "בדוק אם יש עדכוני קושחה". 6) בצע את ההוראות על המסך.
 • מדוע הנורית ב-Instax Mini 11 מהבהבת?
  לאחר טעינת הסוללות, לחץ על לחצן ההפעלה כדי להפעיל את המצלמה. קנה העדשה נמשך ונורת טעינת הפלאש מהבהבת ולאחר מכן נדלקת. (מהבהב מציין שהפלאש נטען.)
 • האם אתה מנער תמונות של Instax Mini 11?
  אתה באמת לא צריך לנער את תמונות ה-Instax שלך, שכן פעולה זו עלולה להרוס את הכימיקלים היוצרים את התמונה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להניח את התמונה עם הפנים כלפי מטה על משטח שטוח מחוץ לשמש, או בתוך כיס מעיל שטוח ולתת לתמונה לעשות את הקסם שלה. סרטון בטיקטוק https://www.tiktok.com/@instax_israel/video/6988816180299500801?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=6982488400322856450
 • איך מצלמים במצלמת אינסטקס Instax Mini 11?
  ה-Instax Mini 11 היא מצלמה ממש פשוטה לשימוש, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור ילדים. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור שליד העדשה כדי להוציא את העדשה החוצה ולחצו על כפתור הצילום ליד העינית כדי לצלם תמונה; אין כפתורים אחרים להתעסק איתם.
 • למה מצלמת המיני 11 שלי מהבהבת באדום?
  אור אדום מהבהב אומר שהפלאש טעון כמעט במלואו. כאשר האור נכבה זה אומר שהפלאש נטען והמצלמה שלך מוכנה לצלם תמונה! שימו לב, כאשר האור נשאר אדום במשך כ-20 שניות, יש להחליף את הסוללות בשתי סוללות אלקליין חדשות מאותו מותג וסגנון.
 • מדוע התמונות שצילמתי ב-Instax Mini 11 שלי יוצאות לבנות?
  הדבר נגרם בדרך כלל כאשר דלת הסרט במצלמה או המדפסת נפתחה לאחר טעינת הסרט במצלמה. סרט אינסטנט רגיש לאור ותמונות לבנות פירושן תמונות ש"נשרפו".
 • כיצד אוכל לצלם תמונות עם Instax Mini 11 ללא פלאש?
  במצלמת מיני 11 הפלאש מופעל אוטומטית בכל מצב ולא ניתן לכבות אותו.
 • איך אני יכול לדעת כמה סרטים נשארו לי ב-Instax Mini 11 שלי?
  יש מונה בחלק האחורי של האינסטקס מיני 11 , בו מופיע מספר התמונות הנותרות.
 • מדוע תמונות ה-Instax שלי מטושטשות?
  אם אתה מצלם בתוך הבית או בתאורה חלשה, התריס יישאר פתוח יותר כדי ליצור חשיפה מאוזנת יותר. בזמן צילום התמונה, אם הנושא ו/או הידיים שלך זזים, הדבר יגרום לתמונות מטושטשות.
 • מה עושה מצב סלפי במצלמת Instax Mini 11?
  משתמשים יכולים להפעיל את מצב הסלפי כדי לצלם את עצמך, זהו המצב האופטימלי לצילום סלפי וצילומי תקריב, פשוט על ידי שליפת הקצה הקדמי של העדשה לאחר הפעלת המצלמה ( משיכתו כלפי חוץ). קל מאוד לצלם סלפי ותמונות תקריב.
 • האם אתה יכול לשמור תמונות ב-Instax Mini 11?
  אתה לא יכול לשמור את תמונות במצלמת Instax mini 11. לאחר כל לחיצה על לחצן הצילום תמונה תצא, ולאחר כדקה וחצי התמונה תהיה מוכנה.
 • האם אני יכול לחבר את Instax Mini 11 לטלפון שלי?
  לא ניתן לחבר את מכשיר האנדרואיד שלך למיני 11. (ישנן מצלמות אינסטקס שיכולות להדפיס תמונה מאנדרואיד או אייפון, כמו אינסטקס מיני EVO, instax mini Liplay וכן מדפסות אינסטקס מיני לינק ו Instax wide link).
 • האם כדאי לקנות את Instax Mini 11?
  אם אתם מחפשים מצלמה יפה, פשוטה להפעלה ובעיקר כיפית, אז ה-Instax Mini 11 היא תמורה מעולה עבור הכסף וקניה מומלצת. קלות השימוש בה כך שכמעט כל אחד יכול להתחיל לצלם תוך שניות, מה שהופך אותה לאופציה נהדרת עבור אירועים חברתיים ואף מתאימה לשימוש ילדים.
 • למה במצלמת Instax Mini 11 שלי מופיעה האות s?
  בחלק האחורי, תבחינו שתצוגת מונה הסרט (מספר הצילומים שנותרו) מוגדרת ל-S, זה סימון לתחילת הפילם . לחץ על כפתור הצילום והכיסוי השחור יצא ותוכל להתחיל לצלם ואז יופיע במקום ה- S המספר 10 ( 10 תמונות מוכנות לצילום בקסטה).
 • מתי נוצרה מצלמת Instax Mini 11?
  ה-Instax Mini 11 היא מצלמת סרט אינסטנט (פיתוח מיידי) אנלוגית שתוכננה, פותחה, משווקת ונמכרת על ידי Fujifilm. מצלמת Instax היא היורשת של Instax Mini 9 ושוחררה לשיווק במרץ 2020.
 • איך מצלמים סלפי ב-Instax Mini 11?
  למצב סלפי, לחץ על לחצן הוצאת העדשה, משוך את העדשה הקדמית למצב "SELFIE MODE" ואתה מוכן לצילום סלפי.
 • מדוע Instax Mini 11 שלי לא עובד?
  אם אתה נתקל בבעיות עם מצלמת האינסטקס מיני 8, מיני 9 , או מיני 11 שלך לא נדלקות או שנורות חיווי המצב ממשיכות להבהב (בדגמי מיני 9 ו-8 בלבד), אנא בדוק שאתה משתמש בסוללות אלקליין.
 • למה ה-Instax Mini שלי לא עובד?
  הסיבה מספר אחת לכך שרוב מצלמות ה-Instax מפסיקות לעבוד היא שצריך להחליף את הסוללות. על פי המדריך, אתה יכול לצלם בממוצע 100 תמונות עם שתי סוללות AA חדשות (או בסביבות 10 גלילים של סרט) כך שכדאי לעקוב אחרי כמה בדיוק ניצלת כדי שתוכל למנוע הפתעות.
 • האם אינסטקס צריך להתפתח בחושך?
  סרט אינסטקס רגיש מאוד לאור בהיר/חזק במהלך הדקות הראשונות של הפיתוח. חשוב להגן על התמונה שלך מאור חזק מיד לאחר הוצאתה מהמצלמה ולשמור אותה במקום שאינו מואר מידיי בזמן הפיתוח העצמי של התמונה.
 • מדוע תמונות ה-Instax Mini 11 שלי יוצאות שחורות?
  ודא שאינך מכסה את חיישן האור בקדמת המצלמה, הפלאש, העדשה או חריץ פליטת הסרט בזמן שאתה מצלם. בדוק שהגדרת חוגת כוונון בהירות המצלמה מתאימה למצב האור שלך ושאינך באור חזק קיצוני (כגון הסתכלות ישירה אל השמש).
 • כמה זמן הסרט יכול להישאר בתוך אינסטקס?
  אנו ממליצים לסיים חבילת סרט תוך שבועיים לקבלת התוצאות הטובות ביותר ולא יותר מחודש אחד. יש אנשים ששואלים אם צריך לשים את המצלמה (עם הסרט בפנים) במסיר לחות. התשובה היא לא אל תעשה את זה, כי זה עלול לייבש את הכימיקלים שבסרט הצילום.
 • האם לשמור סרט אינסטקס במקרר?
  יש לאחסן אריזות סרטי אינסטקס באריזה סגורה ובלתי נפתחת בסביבה קרירה ויבשה. אנו ממליצים לאחסן את הסרט כשהוא שוכב( על צידו הרחב) במקום חשוך בטמפרטורה קבועה בין 4 - 18 מעלות צלזיוס או 41 - 65 מעלות פרנהייט. הקפידו על טמפרטורה קבועה ומקום חשוך לאחסון האריזות.
 • איך אני מנקה את Instax Mini 11 שלי?
  השתמש במפוח כדי להסיר אבק, ואז נגב בעדינות עם מטלית רכה ויבשה. ניתן להסיר את כל הכתמים שנותרו על ידי ניגוב עדין עם בד לניקוי עדשות שעליו נמרחה כמות קטנה של נוזל לניקוי עדשות.
 • למה תמונת האינסטקס שלי הפכה לכחולה?
  הסימנים הכחולים הללו הם למעשה אזורים של חשיפת יתר. מה שקרה כאן הוא שלשכבת האטימות הכימית (המגינה על הסרט שלך מאור לאחר פליטה מהמצלמה) לא היה מספיק זמן להתערבב ולהתפזר לפני שהתמונה נחשפה לאור הסביבה.
 • כיצד אוכל לצלם עם מיקוד במצלמת ה-Instax Mini שלי?
  להלן הצעדים שעליך לנקוט: 1. הכנס את הסוללות. 2. טען את חבילת הסרט. 3. לחץ על לחצן ההפעלה שליד העדשה כדי להפעיל את המצלמה. 4. לחץ על לחצן הצילום כדי להוציא את מכסה הסרט ( שחור ויוצא בעצמו עם כל החלפת קסטה חדשה של תמונות) 5. כוון את העדשה למרכז הנושא שלך כדי לקבוע את הבהירות. 6. לחץ חצי לחיצה על לחצן הצילום כדי להתמקד. 7. שמור על יציבות המצלמה . 8. השלם את הלחיצה. 9. התמונה יוצאת.
 • אילו עטים יכולים לכתוב על תמונת אינסטקס?
  השתמשו בדיו קבוע באמצעות טוש שאינו מחיק . עטים כדוריים אינם מתאימים.
 • כיצד אוכל להכניס את סרט האינסטקס למצלמת/מדפסת האינסטקס שלי?
  לאחר הסרת הסרט מעטיפת נייר הכסף, תבחין בפס צהוב קטן בצד הימני העליון של המחסנית. אם תפתח את המצלמה/מדפסת מאחור, תראה את אותו סימן צהוב בפינה הימנית העליונה של תא הסרט, פשוט יישר את שני הפסים הללו ומחסנית הסרט אמורה להכנס למקומה בקלות. לעולם אל תדחוף את הסרט בכוח לתוך המוצר שלך מכיוון שהדבר עלול לגרום נזק לסרט ו/או למוצר.
 • הסרט נתקע בזמן היציאה מהמצלמה שלי, מה עושים?"
  זה בדרך כלל נובע מצריכת סוללה נמוכה מכיוון שרוב הכוח ילך להוצאת הסרט. אז, למרות שאולי היה מספיק כוח כדי לצלם את התמונה, המצלמה נעצרה תוך כדי דחיפת הסרט החוצה. החלף את הסוללות כשהעדשה במצב פתוח.
 • האם אני יכול לקחת את סרט האינסטקס שלי דרך מכשירי רנטגן בשדה התעופה?
  כדי למנוע ערפול אפשרי של סרט לא חשוף במהלך בדיקת רנטגן של מזוודות בשדות תעופה, מומלץ שכל הסרט והמצלמות הטעונות בסרט יישאו כמטען יד ולא יועברו במטען הגדול. אם אפשרי, יש לבקש חיפוש ידני.
 • למה הסרט שלי לא התפתח כמו שצריך?
  לאחר שצולמה תמונה לוקח לה בערך 90 שניות להתפתח, בזמן הזה חשוב לא לקמט, ללחוץ או לנער את הסרט. פעולות כאלה יכולות להשפיע על פיזור הכימיקלים של הסרט בזמן שהסרט מתפתח. דבר שחלק מהמשתמשים עושים, כדי ליצור במכוון אפקט יצירתי!
 • כשאני מצלם את השמש היא מופיעה בתמונה כנקודה שחורה. האם הסרט שלי פגום?
  אם תצלם תמונות של סצנה שיש בה אלמנט בהיר מאוד כמו השמש, היא תחשוף יתר על המידה את החלק הזה של הסרט. זה יגרום לסימן שחור קטן שיוצג על התמונה. זה נורמלי, אבל כדי להימנע, אל תצלם ישירות את השמש או מקור אור בהיר. אם אתה באמת רוצה ללכוד את השמש בתמונה שלך או דומה, אתה יכול לנסות לשים כמה משקפי שמש מעל העדשה בזמן הצילום מכיוון שזה יכול לעזור להפחית את הסיכוי לחשיפת יתר.
 • הסרט שלי יוצא ריק או לבן, מה הסיבה?"
  זה קורה בדרך כלל כאשר דלת הסרט במצלמה או המדפסת נפתחה לאחר טעינת הסרט. סרט אינסטנט רגיש לאור, ולכן הוא נחשף לאור רק בזמן צילום התמונה, לא לפני. אם זה קורה, אתה עלול לגלות שאם תמשיך לצלם עם אותו הסרט, הצילומים הראשונים ייצאו ריקים אבל חלק מהסרט שנותר אמור לצאת כרגיל. זה קורה כאשר הסרט שנמצא מאחור במחסנית הסרט לא נחשף במלואו לאור. ברור שזה תלוי בכמה זמן וכמה עז היה האור כאשר הסרט נחשף.
 • מהי הדרך הטובה ביותר לאחסן את תמונות האינסטקס שלי?
  אנו מציעים להרחיק את התמונות מאור שמש ישיר ומתנאי לחות. שמור את התמונות באלבום בתוך אזור יבש קריר מאוורר לאריכות ימים מקסימלית.
 • אילו פורמטים של סרטי אינסטקס אתם מציעים?
  instax mini גודל הדפסה – 54 על 85 מ"מ גודל תמונה – 46 על 62 מ"מ instax SQUARE גודל הדפסה – 86 על 72 מ"מ גודל תמונה – 62 על 62 מ"מ instax WIDE גודל הדפסה 108 על 85 מ"מ גודל תמונה – 99 על 62 מ"מ
 • אילו גדלים של סרטי אינסטקס מתאימים לכל מוצר אינסטקס?
  מיני סרט אינסטקס - instax mini film --------------------------------------- instax mini 8 instax mini 9 instax mini 11 instax mini 40 instax mini EVO instax mini liplay instax mini 70 instax mini 90 instax mini link instax SHARE SP-2 סרט אינסטקס - instax square film -------------------------------------- instax SQUARE SQ1 instax SQUARE SQ6 instax SQUARE SQ10 instax SQUARE SQ20 instax SHARE SP-3 סרט אינסטקס WIDE ---------------------- instax WIDE 300 instax link WIDE

שאלות נפוצות על מצלמות ומדפסות אינסטקס FAQ

bottom of page