הכירו את מצלמת האינסטקס מיני 11 !

עודכן ב: 14 דצמ 2020


אני יודעת מה אתם חושבים ... על מה מדובר, מצלמת אינסטקס מיני 11 מדהימה למראה, נכון? ובכן, ישנן עוד מצלמות אינסטקס לפיתוח מיידי, הנה מבט מהיר על נפלאות המצלמה.


היא קטנה ומסוגננת

זאת אומרת, רק הסתכלו על היופי הקטן הזה, שאבו השראה מה- instax mini 9 האייקוני שלנו והוסיפו את הקימורים והטעם הייחודיי לו כדי להיות קומפקטיים במיוחד, מושלמים לקחת איתכם לכל מקום ולהרגיש מדהימים ביד.חמישה גוונים חדשים מדהימים

כמוך, אנו יודעים שצבע המצלמה שלך חשוב במיוחד, נכון? לכן המעצבים שלנו יצרו את המיני 11 בחמישה גוונים שונים של מדהימות, כך שתוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. יש לנו לבחור כחול שמיים, סגול לילך, אפור פחם, סומק ורוד ולבן קרח.

השאלה היא, מי מושך את תשומת ליבך?


אינסטקס מיני 11 בחמישה צבעים

- אינסטקס מיני 11 כחול שמיים

- אינסטקס מיני 11 סגול לילך

- אינסטקס מיני 11 אפור פחם

- אינסטקס מיני 11 ורוד סומק

- אינסטקס מיני 11 קרח לבן


תמונות מושלמות בכל פעם

האם זו יכולה להיות מצלמת פיתוח מיידי, הקלה ביותר לשימוש אי פעם? אנחנו חושבים שכן, האינסטקס מיני 11 עושה את כל העבודה הקשה בשבילך עם מצב החשיפה האוטומטית המובנה שלה, כך שאפשר פשוט להפעיל אותה ולהתחיל לצלם!

תמונות ממצלמת אינסטקס

אפילו סלפי טוב יותר

מי לא רוצה ליצור סלפי מדהים עם בני הזוג? כדי לעזור לך לקבל את הצילומים המושלמים האלה, אינסטקס מיני 11 כוללת מראת סלפי ועכשיו מצב סלפי ייעודי בנגיעה אחת. כדי להשתמש בה, משכו את החלק הקדמי של העדשה החוצה כשהיא מופעלת, העדשה תורחב מעט ותעניק לכם צילומים חדים יותר במרחק הזרוע.


אינסטקס מיני 11 - צילום סלפי טוב יותר

תהפכו את זה לשלכם

תנו למצלמה שלכם את המגע האישי באמצעות כפתורי הצמצם המותאמים אישית(כלולים).


אפשר לבחור בין השניים - האם תבחרו בכפתור הכהה הזוהר בחשיכה (כן, שמעתם נכון!) או שתעניקו לאינסטקס הזה מעט בלינג עם התכשיט המתואם בצבע? ואנחנו כוללים גם רצועת יד תואמת צבע!#תכשיט


צרו איתנו קשר

אינסטקס ישראל

רחוב תובל 38 רמת גן

03-9250680 טלפון

support@shimone.com

www.instax.co.il

www.fujifilm.co.il

בקרו אותנו

  • TikTok
  • Instagram
  • YouTube
  • Facebook

להעלאת תמונות לגלריה

לחץ על המצלמה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now