top of page

5 רעיונות יצירתיים להדפסה במדפסת INSTAX פיתוח מיידי

עודכן: 31 במרץ 2022


מהיום ששמענו את המילה "קורונה", החיים קצת השתנו, הבנו עד כמה זה חשוב להשאר בבית.

שתינו אין ספור כוסות תה, צפינו בהמון תוכניות טלוויזיה, היינו מרותקים בלי סוף לסרטוני הטיקטוק .... נשמע כמו חלום, נכון?

אבל בסופו של דבר חזרנו לשיגרה, לבית הספר למסעדות, לקולנוע ובמיוחד לטבע.

עכשיו שאנחנו פחות נוסעים לחו"ל, הגיע הזמן לרענן את החיים שלנו ואת הבילויים שלנו, אז החלטתי שהגיע הזמן לחזור ולצלם כמו פעם.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות זה להתבונן בתמונות ישנות בסלולארי שלי או באלבומי התמונות הישנים שההורים שלי יצרו מאז שהייתי קטנה.

כל יום אני מצלמת המון תמונות ולמרות שהמחשבה למחוק אחת מהן גורמת לי לצמרמורת.... אני כמעט ולא מסתכלת עליהם. אני מניחה שאני פשוט עסוקה מידיי ולכן הגעתי להחלטה, שמהיום אני מתחילה להדפיס את התמונות, כדיי שאוכל לגעת ולהרגיש אותן.


אז בואו נתחיל....


5 רעיונות יצירתיים להדפסה ב- instax mini Link מיני LiPlay (זו מצלמה היברידית) ו instax wide link (המדפסת החדשה) שלכם, כדי להרגיש את נוסטלגיים וליהנות מהזמן הפנוי שלכם.


1. הזדמנות לשנות את סגנון תמונות האינסטקס שלכם .

הזדמנות להעניק לחדר השינה שלכם מראה נדיר. אז למה לא ליצור תמונות מיוחדות, או להחליף תמונות ישנות ולקשט את הקיר?

INSTAX WIDE עיצוב הקיר מחדש עם תמונות

באופן אישי, אני אוהבת תמונות של נוף ובמיוחד תמונות של הכלבה שלי עם האוזניים החמודות שלה שנראית שונה בכל תמונה וכמובן אני אוהבת את התמונות של החברים שלי, כשאנחנו מצטלמים בבאולינג או בבית קפה וכשאנחנו מטיילים בפארק הלאומי ובמיוחד בבית הספר בהפסקות, כשאנחנו עושים טיקטוק ביחד.2. הכינו קולאז'ים

תכונה אחת שאני אוהבת במיוחד באפליקציות של instax mini Link ו- instax wide link , היא היכולת ליצור קולאז' באופן אוטומטי (תמונות רבות משולבות בתוך תמונה אחת ) בעצם אפשר לשלב באותה תמונה תמונות סלפי ותמונות נוף. פשוט מדהים!

ואם רוצים, אפשר לקחת את זה לשלב הבא וליצור תצוגת קיר מדהימה.

INSTAX WIDE קולאז' בתמונות

יש גם אפשרות לפצל חלקים מהתמונות ולשלב לתמונה אחת.

יצירת תמונה באפליקציה של המיני לינק מתמונות שונות

3. מתנה לחבר עם אלבום אינסטקס

למה שלא תשלחו קצת אהבה לחברים ולמשפחה שלכם?

ישנם אלבומי תמונות חמודים שמותאמים לגודל תמונת האינסטקס. בעולם האינסטקס קיימים שלושה גדלים של תמונה: ,MINI, SQUARE ו-wide.

אתם יכולים לעודד חבר כשאין לו מצב רוח על ידי הדפסת כמה מהצילומים שיצרתם ביחד ולמלא אלבום תמונות קטן. תוכלו להוסיף שם גם ממים או בדיחות מצחיקות! כשתסיימו פרסמו את זה בסטורי שלכם או הודיעו לחבר שיש לכם הפתעה מיוחדת עבורו כשתפגשו.

mini-square-wide אלבומי אינסטקס


4. צרו את "משחק הזכרון" מהתמונות שלכם.

די פשוט להכין את משחק הזכרון! השתמשו בתמונות הכי יפות שלכם ושל החברים שלכם וגם תמונות ישנות שמזכירות לכם רגעים שמחים ומצחיקים ושכפלו אותם ל-2 עותקים, כך תוכלו להפוך אותם לקלפים.

פזרו את התמונות הפוך על השולחן וכל אחד בתורו יהפוך שתי תמונות וינסה למצוא שתי תמונות זהות ומי שיצבור יותר זוגות של תמונות זהות, יהיה הזוכה במשחק.5. רעיונות יצירתיים במיוחד מהאפליקציות של מדפסות האינסטקס

באינסטקס מיני לינק אפשר להדפיס תמונות ישירות מהנינטנדו סוויץ ואז אפשר לשים על הקיר בחדר את סופר מריו בסצינות שונות... זו אליפות!או להוסיף כיתובים מסגרות וציורים על תמונה כמו שפם ואוזניים והערות משעשעות.

באינסטקס וויד לינק אפשר גם להוסיף קוד QR על התמונה.

בקריאת התמונה באפליקציה, תקבלו פרטים שהכנסתם, כמו מיקום הצילום, לינק לאינסטגרם שלי או טקסט סודי על המחשבות שלי על התמונה.אשמח לשמוע עוד רעיונות, באילו דרכים יצירתיות אתם משתמשים ב- אינסטקס מיני לינק, אינסטקס מיני ליפליי או באינסטקס לינק וויד שלכם!


וכמובן נשמח להוסיף אותם לבלוג עם התמונות של היצירות שלכם.

שאלו שאלות בפורום שלנו על כל מוצרי האינסטקס של פוג'יפילם ונשמח לענות.126 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 commentaire

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Les commentaires ont été désactivés.

מדפסת instax wide מגיעה למלאי השבוע.

J'aime
הרשם כדי לקבל עדכונים

!תודה שנרשמת

bottom of page